Cabaretier Marlon Kicken begon als tonprater, werd stand-up comedian en speelt nu de Nederlandse theaterzalen plat. Marlon Kicken, een zeldzaam gouden combinatie: lange dreadlocks, skateboardend, pratend met een zachte ‘g’ en ontzettend grappig. Marlon werd geboren in Willemstad op Curaçao, groeide op in Aarle-Rixtel in Zuid-Brabant en wordt geprezen om zijn zelfspot, herkenbare verhalen en improvisatietalent! Hij werd bekroond met de jury- en publieksprijs van de Culture Comedy Award (beste stand-up comedian van de Benelux).
Over de voorstelling:
Getekend (bijvoeglijk naamwoord)
Uitspraak: ge – te – kend
- Door tekenen ontstaan – het getekende portret van Marlon Kicken is de basis van een nieuwe cabaretvoorstelling.
- Beschadigd – de door het leven getekende man weet elke keer weer de humor ervan in te zien en het publiek mee te nemen.
- Ondertekend – het getekende contract is nu nog 50 jaar geldig met een afkoopsom van 10 euro en 50 cent.
- Patroon – deze tijger is prachtig getekend en duidelijk zichtbaar in het licht. De tekening van zijn vacht werkt ook als een goede schutkleur waardoor hij verdwijnt in de omgeving.
- Scherpe lijnen – zijn gezicht is getekend door alle emoties die hij verwerkt in deze cabaretshow. Als toeschouwer zullen de lijnen ook iets aangescherpt worden.
Was getekend: Marlon Kicken.
Kaarten kosten €12,50 (exclusief boekingskosten) en zijn te reserveren met de oranje knop.
De voorstelling is in de mooie Theaterzaal, er is geen pauze. Aanvang 20.00u, wij zijn een uur vooraf geopend met ons gezellige café en natuurlijk na afloop.